استعلام فوری قیمت ناودانی

قیمت ناودانی در لغت به معنی آب رو یا آبراه در واقع به محل و مسیری گفته می‌شود که آب از پشت بام ساختمان ها عبور می‌کند و به زمین می‌رسد. ولی امروزه این محصول انواع مختلف با کاربردهای مختلفی دارد و تنها مورد مصرف آن آب رو نیست. این محصول در صنعت و ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به شکل ظاهری آن مصرف متنوعی مانند ماشین سازی، چارچوب‌ها، ترمیم ساختمان‌ها و معماری و…. دارد.

با این محصول بیشتر آشنا بشوید

با توجه به تعریفی که شد می‌توان گفت این محصول به سه روش: پرسی، فابریک نورد سرد، فابریک نورد گرم تولید می‌شود. نوع پرسی مشخصا از طریق پرس شدن ورق فولاد تولید می‌شود و نوع فابریک آن از ابتدا به صورت کامل از دستگاه تولید، خارج می‌شود. قیمت ناودانی امروزنوعی دیگر دسته بندی این محصول به صورت مشبک و ساده است. کاربرد نوع ساده که از ورق گالوانیزه شده تهیه می‌شود، بیشتر در ساخت پل‌ها می‌باشد و نوع مشبک نیز برای قفسه‌های فولادی و سازه‌های سبک فولادی به کار می‌رود.

ناودانی بر اساس استاندارد آهن رسان

در جواب این سوال باید گفت ناودانی تنها پروفیل فولادی است که چندین نوع استاندارد دارد.

استاندارد فرانسه  NFA 45-255، استاندارد مقاومت در برابرخوردگیDINENISO12944-3 و استاندارد اروپایی DIN-1026 که این نوع اروپایی را با  نام UPE و UPNمی‌شناسند. تفاوت این دو در مدل بال‌های این محصول است. مدل UPN از همه انواع این محصول سنگین‌تر بوده و اغلب برای پروژه های بزرگ صنعتی به کار می‌رود. اکثر کاربرد آن به صورت جفت یا تکی برای تیرها، به صورت جفت در ستون‌ها، و جفتی در خرپاها می‌باشد. قیمت امروز فولاد و آهن ناودانی سبک

قیمت ناودانی

نوع صنعتی این محصول چگونه است

یک نوع بسیار پر کاربرد ناودانی نوع صنعتی آن است. که انواع مختلفی مثل گالوانیزه، آلومینیوم و… دارد. معمولا در سایزهای متفاوت (8 الی 16 ) بنا به نوع کاربرد تولید می‌شود. این نوع صنعتی بیشترین کاربرد آن در پالایشگاه‌های عظیم پترو شیمی و … می‌باشد و همچنین متغییر ترین ارتفاع( 30 الی 400) را دارد. این محصول همیشه از ورق گالوانیزه شده تولید می‌شود زیرا گزینه بسیار مناسبی است برای ضد زنگ بودن و عدم خوردگی به مرور زمان.

تفاوت این محصول از نظر وزنی

روش تولید نوع صنعتی چگونه است

در بالا گفتیم که نوع صنعتی از ورق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گالوانیزه تولید می‌شود، پس روش تولید آن نورد گرم است به این صورت که شمش‌های آهنی در کوره هایی با دمای 1100 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرند تا بر اثر گرما نرم شده و راحت‌تر شکل بگیرند و کشیده شوند و بعد از اینکه از نظر طولی کشیده شدند با قیچی‌های خاص صنعتی برش داده می‌شوند. که معمولا طول آنها 6 متری و 12 متری می‌باشد. این محصول مانند دیگر محصولات فولادی به دو روش پرسی و فابریک تولید می‌شود و همچنین قالب این نوع محصول اغلب تیرچه است که بیشترین کاربرد آن در سقف‌ها می‌باشد.خرید ناودانی اروپایی

قیمت ناودانی

ناودانی در صنایع دریایی آهن رسان

یکی از بهترین کاربرد‌های این محصول برای ساخت سازه‌ها و اسکله‌های  دریایی است و برای این منظور گزینه مناسب نوع اروپایی با همان مدل UNP می‌باشد که تولید کننده های اصلی آن کشورهای اروپایی و آمریکایی هستند. این نوع اروپایی به علت روش تولید متفاوت، استقامت و مقاومت بسیار بالایی در برابر املاح و نمک آب دریاها دارد. در روش تولید آن ورق‌ها چندین بار ذوب شده تا به کمترین ناخالصی برسد. برای ساخت کشتی‌ها و ناوها و اسکله ‌های دریایی از این محصول استفاده می‌شود و همانطور که قبلا هم اشاره شد در مقابل دیگر محصولات بسیار سنگین‌تر است .

نوع شیروانی این محصول چیست

قیمت ناودانی سبک شکفته نوع دیگر این محصول همانطور که اسمش مشخص است  برای شیروانی ساختمان ها و مسیر آب استفاده می‌شود. در دو نوع شیروانی جعبه ایی یا آبرو چهارگوش و شیروانی لندی یا آبرو مخفی موجود است. کاربرد هر کدام متفاوت است، نوع لندنی یا مخفی معمولا به صورت پیش ساخته از جنس UPVC است که بسیار سبک بوده و نصب آن راحت است و مقاومت در برابر رطوبت و سرما دارد چون مطابق استاندارهای اروپایی تولید می‌شود. نوع جعبه ایی یا چهار گوش که بیشتر شبیه جوی آب است در دو سایز بزرگ و کوچک تولید می‌شود و درگاهی اوقات به مرور زمان دچار زنگ زدگی شده و حالت پوسیدگی به خود می‌گیرد. اکثرا برای مرغداری‌ها، بیمارستان‌ها، گلخانه‌ها و … استفاده می‌شود. بهترین گزینه برای مکان‌های باز است و از نوع لندنی ضخیم تراست. همچنین  باعث زیبایی نمای ساختمان نیز می‌شود مخصوصا اگر از نوع رنگ شده آن استفاده شود.

ناودانی

قیمت ناودانی سنگین آهن رسان قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودان گالوانیزه قیمت ناودانی 10 سبک قیمت روز نبشی و سپری جدول وزن ناودانی قیمت پروفیل در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir  ناودانی سرد خم شده قیمت نبشی ۴  قیمت آهن کیلویی در کانال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت ناودانی اصفهان قیمت پروفیل قیمت آهن دست دوم قیمت قوطی آهن نمودار قیمت آهن قیمت آهن ۱۴ علت افزایش قیمت آهن آلات  قیمت ناودانی اصفهان قیمت آهن کیلویی در پیج اینستاگرام آهن رسان به صورت روزانه  قیمت آهن فایکو نمودار قیمت آهن قیمت پروفیل قیمت قوطی آهن قیمت روز آهن 14 اصفهان  جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت آهن رسان قیمت میلگرد انبار اصفهان قیمت میلگرد در چابهار قیمت آهن اصفهان قیمت میلگرد آذر 99 وزن ناودانی 14 اصفهان قیمت ناودانی مشهد در آهن رسان قیمت آهن کیلویی قیمت ناودانی اصفهان قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت نبشی 10*10نمودار قیمت آهن قیمت پروفیل قیمت آهن دست دوم در کارخانه آهن رسان در مشهد موجود می باشد.

مهمترین عامل در قیمت این محصول چیست

قیمت ناودانی صنعتی مهمترین عامل در تعیین قیمت، جنس آن است و البته گرانترین ناودانی، نوع گالوانیزه شده آن است زیرا با فلز روی روکش شده و هم سنگین تر و ضخیم تر است و هم مقاومت بیشتری دارد. عامل دیگر میتواند نوسانات ارزی و دلاری باشد که تاثیر مستقیم بر تعیین قیمت  دارد چه برای تولید محصولات داخلی و چه برای محصولاتی که وارد می‌شوند.شما همراهان گرامی می‌توانید برای مشاوره و استعلام قیمت این محصولات با مشاورین متخصص مشورت نمایید تا بهترین نوع ناودانی را برای سازه خود انتخاب نمایید.