10 مزیت پوشش های فولادی

به طور معمول ، بزرگترین تهدید برای یک ساختمان با قاب فولادی رطوبت است. ساختمانهای فلزی و فلزی در برابر آسیب آفات نفوذ ناپذیر هستند ، در صورت مهندسی صحیح در برابر باد و بارهای برفی قابل تحمل هستند و همچنین در برابر آتش مقاوم هستند. با این حال ، اگر به درستی پوشش داده و مهر و موم نشده باشد. 6 صنعتی که از لوله های آهن گالوانیزه استفاده می کنند  آسیب رطوبت باعث زنگ زدگی و خوردگی می شود ، که در نهایت یکپارچگی ساختمان را به خطر می اندازد. بنابراین ، برای محافظت از ساختمان های فلزی و فلزی ، پوشش های محافظتی برای برخورداری از دوام ، دوام و مزایای نگهداری کم ضروری هستند.10 مزیت پوشش های فولادی

10 مزیت پوشش های فولادی

مزایای استفاده از پوشش فولادی

این روزها ، در مورد محافظت از اجزای سازه ای ساختمان در برابر خوردگی ناشی از رطوبت ، عناصر و / یا سموم محیطی ، گزینه های متعددی وجود دارد. فولاد گالوانیزه یکی از “اصلی” ها است و ما متوجه می شویم که اغلب بهترین انتخاب برای اکثر پروژه های ساختمانی ساختمان های فلزی است. قیمت پروفیل 2 در مشهد گالوانیزه فرآیندی است که طی آن فولاد در یک حمام روی ذوب شده و روی داغ فرو رفته است. پس از خنک شدن ، فولاد و روی محکم به هم پیوند می خورند و یک پوشش محافظتی ایجاد می کنند که تا 50 سال یا بیشتر در محیط های مناسب و با حداقل تعمیر و نگهداری لازم است. این امر آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین ، پایدارترین و با دوام ترین گزینه ها برای محافظت از ساختمان فولادی شما در برابر زنگ زدگی و خوردگی تبدیل می کند.

موارد زیر 10 مزیت فولاد گالوانیزه است

کمترین هزینه اول را دارد. در ساخت و ساز ، ما اغلب در مورد هزینه های اولین بار و مادام العمر صحبت می کنیم. اغلب اوقات یک سرمایه گذاری کلان در ابتدای پروژه شما صرفه جویی زیادی در طول عمر ساختمان می کند. در مورد فولاد گالوانیزه ، از هزینه های کم اول و مادام العمر بهره مند می شوید. بیشتر اوقات ، خرید محصولات فولادی گالوانیزه از تولید کننده ارزان تر از هر گزینه دیگر برای پوشش محافظ شما است ، از جمله خرید فولاد تمام نشده و رنگ آمیزی آن با پوشش های محافظ خودتان. فرآیند اخیر از نظر ساعات کار می تواند هزینه قابل توجهی برای شما داشته باشد. فولاد ، ماده برتر ساخت و ساز در فیلیپین  و نتایج به خوبی نخواهد بود و همچنین از همان ضمانت محافظت در برابر قطعات فولاد گالوانیزه برخوردار نیستند.کاهش هزینه های زندگی همچنین با هزینه های کمتری در طول زندگی پاداش خواهید گرفت. همانطور که در بالا ذکر شد ، روی مذاب پیوند محکمی با فلزات تشکیل شده از فولاد ساخته شده تشکیل می دهد و در نتیجه یک پایان بسیار با دوام است. این به معنای تعمیر و نگهداری کمتر برای شما در جاده ها ، تعمیر یا تعویض قطعات ضعیف شده یا نیاز به روکش مجدد است.

پایداری اگر به پایداری علاقه دارید ، فولاد گالوانیزه نیز باید در بالای لیست شما باشد. تولید فولاد از مقدار قابل توجهی از محصولات بازیافتی قبل و بعد از مصرف استفاده می کند. همچنین هنگامی که ساختمان شما به هدف خود رسیده است می تواند بازیافت شود. در فرآیند گالوانیزه از یک وان روی مذاب استفاده می شود که می توان روی آن را بارها و بارها برای پوشاندن اجزای فولادی و مقدار بسیار کم زباله استفاده کرد. سرانجام ، دوام و ماندگاری اجزای سازه های فلزی شما باعث می شود منابع کمتری برای تعمیر و یا تعویض قطعات پایین جاده استفاده شود.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

محافظت سخت گالوانیزه سازی یکی از سخت ترین پوشش های محافظتی موجود در بازار را ایجاد می کند. این ساختار متالورژی به این معنی است که اجزای گالوانیزه شما علاوه بر توانایی مقاومت در برابر حملات محیطی ، در معرض آسیب در هنگام حمل و نصب کمتر خواهند بود. کاربردهای فولاد ضد زنگ برای صنعت خودرو محافظت یکنواخت. هنگامی که فولاد گالوانیزه می شود ، پوشش محافظ از کاتدی محافظت می کند. در طی فرآیند گالوانیزه سازی ، عناصر فلزی در سطح میکروسکوپی تغییر می کنند و باعث می شوند مناطق کوچک در معرض آسیب قرار نگیرند و نیازی به لمس آنها به اندازه مکرر یا مناسب مصالح موجود در اجزای پوشش داده شده با مواد آلی نیست.

بازرسی های آسان ما اغلب در مورد مزایای کم نگهداری فولاد می نویسیم و این مزایا واقعی هستند. حتی در این صورت ، ساختمان شما باید هر سال دوبار مورد بازرسی قرار گیرد تا بتوانید مشکلات احتمالی را برطرف کنید. بازرسی از پوششهای فولادی گالوانیزه آسان است زیرا اگر به نظر می رسد پیوسته و سالم باشد ، مداوم و سالم است – و لازم نیست نگران آنچه در زیر آن قرار دارد باشید.