آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد

 

عناصر ولگردی که به طور معمول در غلظت کمتری نشان داده می شوند ، یا مقدار کمیاب هستند ، به طور کلی به عنوان مواردی تعریف می شوند که عمداً اضافه نشده اند و با فرآیندهای متالورژی معمولی نمی توانند به طور کامل حذف شوند. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

میلگرد آجدار ۲۲ ابرکوه A2

تولیدکنندگان باید از عناصر ولگرد در مواد اولیه ورودی خود آگاه باشند زیرا حتی یک دقیقه حضور برخی از فلزات نادرست در آلیاژ باعث تغییر ترکیب می شود و می تواند کیفیت نامطلوبی ایجاد کند ، مانند نقص سطح یا شکنندگی در محصولات نهایی. به عنوان مثال ، طبق گزارش آزمایشگاه ملی فیزیكی ، “آلیاژهای مس و نیكل تمایل دارند با افزایش سرعت جریان ، نجیب تر شوند و بیشتر خورده شوند. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

” این مسئله برای تولیدکنندگان صنایع خودروسازی ، هوا فضا ، دریایی و تجهیزات پزشکی که باید اطمینان حاصل کنند که محصولات نهایی خود به راحتی خورده نمی شوند ، کاملاً مشکل ساز خواهد شد. ویژگی و کاربرد های استیل ضد زنگ

 

گرچه این عنصر واقعی نیست که کاملاً مشکل ساز است. مس در برخی از گریدهای فولاد ضد زنگ و آلومینیوم یک عنصر آلیاژی است. این ماده می تواند یک فلز با ارزش باشد زیرا به عنوان عنصر آلیاژی اصلی در آلومینیوم استفاده می شود زیرا می تواند از طریق عملیات حرارتی محلول به طور قابل توجهی تقویت شود. با این حال ، همانطور که در مقاله “چه زمانی ارزش مس کمتر از یک پنی است” آموختیم ، این عنصر مطلوبی برای کارخانه های تولید گریدهای آلومینیوم نیست که تصور می شود فاقد مس هستند. همچنین ، مس و قلع می توانند از عناصر مضر ولگرد در فولادها باشند و مستقیماً بر خصوصیات مکانیکی محصولات فولادی تأثیر بگذارند. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

چرا از روی در بسیاری از آلیاژها استفاده می شود

 

مشکلی برای اسکرایپارد ها و بازیافت کننده های فلزات

لوله‌های استوانه‌ای

از آنجا که عناصر ترامپ می توانند برای تولیدکنندگان مشکل ساز شوند ، برای بازیافت کننده های فلزات نیز می توانند مشکل ساز شوند. بازیافت ضایعات فلزی یک صنعت جهانی است که در پایان عمر هر محصول فلزی را می گیرد و آن را به ماده اولیه قابل استفاده برای ایجاد فلزات جدید و محصولات جدید تبدیل می کند. طبق آخرین خلاصه های کالاهای معدنی USGS ، در سال 2015 ، آلومینیوم بازیافت شده از قراضه خریداری شده در ایالات متحده حدود 3.61  پروفیل چیست کاربرد و انواع میلیون تن بود که حدود 54٪ آن از قراضه جدید (ساخت) و 46٪ از قراضه قدیمی (محصولات آلومینیوم دور ریخته شده) بود. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

. آلومینیوم بازیابی شده از قراضه قدیمی معادل حدود 30٪ از مصرف آشکار است. بریلیم از قراضه جدید تولید شده در طی تولید محصولات بریلیوم و از قراضه های قدیمی بازیابی شد. بریلیوم تولید شده از منابع بازیافتی فقط به 20٪ انرژی به عنوان انرژی بریلیوم تولید شده از منابع اولیه نیاز دارد. قراضه آلیاژی جدید و قدیمی حاوی بیسموت بازیافت شد و تصور می شد تقریباً 10٪ از مصرف بیسموت ایالات متحده یا حدود 80 تن را تشکیل دهد. کروم بازیافت شده (موجود در گزارش های قراضه قراضه فولاد ضد زنگ) 34٪ از مصرف آشکار را به خود اختصاص داده است.

قیمت ورق نوردکاری فولادی

این گزارش همچنین خاطر نشان كرد كه قراضه قدیمی كه به فلز تصفیه شده و آلیاژهای آن تبدیل می شود ، 160 هزار تن مس ، معادل 9 درصد مصرف آشكار ، فراهم می كند. قراضه جدید خریداری شده ، ناشی از عملیات ساخت ، 670،000 تن مس حاوی تولید داشت. از کل مس بازیابی شده از قراضه (از جمله قراضه های آلومینیوم و پایه نیکل) ، کارخانه های برنجی 79٪ بازیافت کردند. کارخانه های ذوب مس ، تصفیه خانه ها و سازندگان شمش ، 15٪ و تولیدکنندگان متفرقه ، ریخته گری ها و کارخانه های شیمیایی ، 6٪. مس در تمام قراضه ها حدود 32٪ از تامین مس ایالات متحده را تشکیل می دهد. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

 

قیمت ورق سیاه مبارکه اصفهان

در سراسر جهان ، حدود 30٪ از کل ژرمانیم مصرف شده از مواد بازیافتی تولید می شود. در طول ساخت اکثر دستگاه های نوری ، بیش از 60٪ از فلز ژرمانیوم استفاده شده به طور معمول به عنوان ضایعات جدید بازیافت می شود. قراضه ژرمانیم همچنین از مخازن پنجره موجود در تانکهای از کار افتاده و سایر خودروهای نظامی بازیابی می شود.

اهمیت جزئیات سازه های فلزی

ما فقط سطح مکانیکی که فلزات بازیافت شده ، نحوه استفاده و محتوای آنها را خراشیده ایم. اما به همان اندازه مهم دانستن اینکه چه مقدار از این فلز بازیافتی حاوی عناصر ولگرد است. بازیافت ها ممکن است قادر به کنترل میزان عناصر نامطلوب در فرآیند بازیافت نباشند. بنابراین تجزیه و تحلیل قراضه قبل از بیرون رفتن از خانه و بررسی اینکه محموله های خروجی مطابق با نیاز مشتری است ، از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

بازیافت کنندگان ضایعات فلزی کشف کرده اند که آنالیز کننده های فلورسانس اشعه ایکس دستی (XRF) بهترین راه برای تهیه تجزیه و تحلیل اولیه مورد نیاز برای شناسایی مثبت آلیاژهای متعدد ، تجزیه و تحلیل سریع ترکیب شیمیایی آنها در نقاط انتقال مواد و تضمین کیفیت محصول آنها برای آنها است. مشتری ها

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

مشکلی برای تولیدکنندگان

قیمت تیرآهن مشبک در تهران

چرا از طریق زحمت برای انجام تجزیه و تحلیل مقدماتی چندین بار در یک عمل انجام می شود؟ اگر آلاینده ها یا مواد معدنی ولگرد در بار مشاهده شود ، تولیدکنندگان و کارخانه ها می توانند بار را از قیمت توافق شده اولیه رد یا به شدت کاهش دهند. با افزایش نگرانی در مورد وقوع عناصر ولگرد در مواد اولیه ورودی با افزایش استفاده از قراضه بازیافت شده ، و اثرات فاجعه بار اگر عناصر ولگرد در صورت تغییر در ترکیبات کلی و کیفیت محصول نهایی ، می توانند ایجاد کنند ، تولیدکنندگان در زمینه بازرسی کوشا تر می شوند. آیا قراضه فلزی شما اثری از ماده نادرست دارد؟

قیمت میلگرد درپاد تبریز در مشهد