برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

هاش سنگین ۱۸ ذوب آهن

Bureau of International Recycling (BIR) Show Highlights جلسات میز گرد کنوانسیون جهانی بازیافت که به میزبانی دفتر بازیافت بین المللی (BIR) برگزار می شود ، رویداد خود را در 5-7 اکتبر 2018 در لندن ، انگلیس برگزار می کند. برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

این کنوانسیون راه اندازی می شود به عنوان یک رویداد به سبک سالن که شرکت کنندگان را قادر می سازد تا به روشی صمیمی تر و روان تر شبکه شوند. نمایندگان  پروفیل چیست کاربرد و انواع نمایشگاه می گویند که اعضای جامعه فلزات فرصتی منحصر به فرد برای تلفیق دامنه جهانی بحث و گفتگوهای BIR و بررسی روند بازار با بحث های خاص تری در مورد مسائل امروز صنعت فلز دارند.

 

این نمایش کوچکتر از کنوانسیون و نمایشگاه جهانی بازیافت است که در ماه مه در بارسلونا برگزار شد. تقریباً 1000 شرکت کننده و مهمان از 62 کشور به نمایندگی از 526 شرکت در این نمایشگاه حضور داشتند ، به همراه 26 غرفه دار که آخرین توانایی های فنی و پیشرفت های محصولات خود را برای صنعت بازیافت به نمایش گذاشتند.

 

رویداد ماه مه مثل همیشه آموزشی بود. سخنرانان بخش فلزات غیر آهنی در مورد تحولات فعلی و آتی بازار مس در سراسر جهان ، تأثیر سیاست های جدید واردات چینی و ایالات متحده و پیامدهای ژئوپلیتیکی که به طور فزاینده ای بر تجارت بازیافت تأثیر می گذارند ، بحث کردند. بخش فروس میزبان سخنران یک شرکت تحقیقاتی برجسته در زمینه کالا و کالا بود که مکالمه جذابی را درمورد اینکه بازارها به کجا می کشند انجام داد. برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

 

 

سایر سخنرانی های کمیته نیز به همین جالب بود.  تیرآهن و نقش آن در ساختمان سازی کمیته فولاد ضد زنگ و آلیاژهای ویژه روند اخیر و آینده در بازارهای جهانی فولاد ضد زنگ و نیکل و به دنبال آن “گفتگوی کنار آتش” با پیش بینی کننده مشهور قیمت فلزات صنعتی را مورد بحث قرار داد. مدیر تجارت و محیط زیست BIR در مورد بحث و جدال پیرامون رهنمودهای E-قراضه مبتنی بر سازمان ملل متحد-EP ارائه داد. کمیته خردکن با بحث در مورد تأثیر قراضه خرد شده در کاهش هزینه های فولاد و افزایش بهره وری مستقیماً به اصل موضوع رسید.

قیمت ورق نوردکاری فولادی

اگر به وب سایت BIR بروید ، می توانید ویدئویی را که در روز افتتاحیه در BIR Barcelona Convention 2018 نشان داده شده است مشاهده کنید. برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

 

قیمت ورق سیاه مبارکه اصفهان

ما در طول نمایش بسیار غافلگیر شدیم. ما افتخار کردیم که وفادارترین غرفه دار و حامی مالی رویدادهای بازیافت BIR Int’l در طی 10 سال گذشته شناخته شدیم. به مدت 70 سال BIR صنعت بازیافت جهانی را متحد کرده است و از آنجا که این صنعت برای ما مهم است ، بسیاری از محصولات ما بخشی از تاریخچه رویدادهای BIR بوده اند. و در بسیاری از آن سالها ، اعضای جامعه فلزات که در غرفه ما توقف می کردند ، این فرصت را داشتند که از آخرین فن آوری طبقه بندی و شناسایی قراضه دیدن کنند. مرتب سازی سریع و دقیق ضایعات برای سودآوری عملیات بازیافت قراضه اساسی است. و با قیمتهای ناپایدار کالاها ، این نیاز هرگز مهمتر نبوده است. برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

اهمیت جزئیات سازه های فلزی

 

علاوه بر دیدن تظاهرات ابزار شناسایی قراضه ، به شرکت کنندگان در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن قراضه فلز با کیفیت و منشا ناشناخته توصیه شد. ضایعات آلوده به رادیواکتیو ، هم کارگران اداره کننده آن و هم مصرف کنندگان محصولات ساخته شده با قراضه بازیافت شده را تهدید می کند. سیستم های کنترل خودکار ضایعات برای نظارت بر وسایل نقلیه وارد شده به حیاط قراضه یا فرآیندهای ویژگی و کاربرد های استیل ضد زنگ داخل تاسیسات و تشخیص دقیق و قابل اعتماد منابع تابش معمولاً در قراضه های فلزی استفاده می شود. این سیستم مواد رادیواکتیو را قبل از اینکه به مردم یا محیط زیست آسیب برساند رد می کند. برجسته ترین موارد بازیافت بازیافت بین المللی (BIR)

قیمت تیرآهن مشبک در تهران

قیمت میلگرد درپاد تبریز در مشهد

طبق وب سایت آن ، BIR یک انجمن جهانی صنعت بازیافت است که حدود 800 شرکت و 35 فدراسیون ملی بازیافت وابسته از 70 کشور مختلف را نمایندگی می کند. اعضای آن رهبران جهان در تأمین مواد اولیه و ستون اصلی توسعه اقتصادی پایدار هستند. ما افتخار می کنیم که بخشی از سنت های آنها هستیم. فولادهای آلیاژ تریپ ( TRIP )

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد