چه کسی مخترع فرآیند ساخت فولاد بود؟

سر هنری بسمر FRS یک مخترع انگلیسی بود که چرخه فرآیند تولید فولاد وی تقریباً 100 سال از سال 1856 تا 1950 به مهمترین رویه ساخت فولاد در قرن نوزدهم تبدیل میشود.

قیمت میلگرد درپاد تبریز در مشهد

 

به عنوان یک جامعه مدرن قابل توجه بسمر در تلاش بود تا هزینه های تولید فولاد برای سلاح های نظامی را کاهش دهد و چارچوب خود را برای دمیدن هوا از طریق آهن مایع برای ایجاد اثرات آلودگی ایجاد کند. این باعث می شود که تولید فولاد ساده تر ، سریعتر و کم هزینه شود و ساختمانهای اساسی را خراب کند.

قیمت تیرآهن مشبک در تهران

بسمر یکی از بزرگترین مبتکران انقلاب صنعتی دوم نیز به همین ترتیب بیش از 100 پیشرفت مختلف در زمینه های آهن ، فولاد و شیشه ایجاد کرد. بر خلاف اکثر طراحان ، چه کسی مخترع فرآیند ساخت فولاد بود؟ او فهمید که چگونه فعالیتهای شخصی خود را به مرحله تحقق برساند و از رونق آنها به لحاظ اقتصادی بهره مند شود.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

بسمر از استراتژی ساخت توری ثابت شیشه تقویت شده در سال 1848 محافظت کرد ، اما از نظر اقتصادی مثر نبود. وی درگیر کار با بخاری های برنامه ریزی شد ، که قرار بود برای اندازه گیری جدید تولید فولاد خود استفاده فوق العاده ای داشته باشد.

هاش سنگین ۲۴ترک

فولادهای آلیاژ تریپ ( TRIP )

در 24 آگوست 1856 بسمر پیش از این چرخه را در گردهمایی انجمن انگلیس در چلتنهام به تصویر کشید که نام آن را “ساخت آهن بدون سوخت” گذاشت. در زمان ها به طور کامل توزیع می شد. چرخه بسمر شامل استفاده از اکسیژن در هوای منفذ شده از طریق آهن خوک مایع برای از بین بردن آلودگی ها و تولید فولاد در این خطوط است. مدتی قبل از این ، جیمز نسیمث به یک فکر مقایسه می کرد. یک حق ثبت اختراع مردد ، و به همین مناسبت ، علی رغم همه چیزهایی که در برخی از استراتژی های خود کار می کرد ، پس از شنیدن بسمر در جمع ، نسیمیت سرمایه گذاری را تسلیم کرد.

قیمت ورق سیاه مبارکه اصفهان

بسمر با ارائه بخشی از تخمین حق ثبت اختراع 33٪ به او ، Nasmyth تلاشهای او را شناخت. هنگامی که قصد استعفا داشت ، نسمیت آن را رد کرد. در مرحله ای که بسمر تلاش کرد تا سازندگان را به کار بگیرد تا چارچوب بهبود یافته خود را بدست آورد ، چه کسی مخترع فرآیند ساخت فولاد بود؟

لوله های فولادی در مقابل لوله های پلاستیکی – کدام ماده ساختاری بهتر است

با دافعات عمومی روبرو شد و در پایان قرار بود خود از سو mis استفاده از چرخه استقبال کند. وی در یک تجارت تجاری با دیگران ، به عنوان مثال W و J Galloway و پسران ، کارخانه فولاد را در شفیلد پرورش داد و شروع به تولید فولاد کرد. از ابتدا بازده بی ربط بود ، اما به طور مداوم عظمت وظایف گسترش یافت تا زمانی که مخالفان قدرتمند شدند و بازرگانان فولاد در بیشتر قسمتها توجه خود را به شرکت Henry Bessemer و شرکت معطوف کردند. در هر تن از آنها 10 تا 15 پوند انگلیس کم فروشی می کرد. این مشاجره در مورد جیب بلافاصله تأثیر خود را گذاشت و از مجوزهایی برای این تعداد درخواست شد که در حاکمیت برای استفاده از چرخه خود ، بسمر کل یک کل را پشت سر گذاشت و از یک میلیون پوند معتبر عبور کرد.

لوله فولادی گالوانیزه

برای دانستن فولاد ، در ابتدا باید آهن بگیریم ، زیرا فلزات تقریباً یکسان هستند. فولاد حاوی تمرکز آهن 98 تا 99 درصد یا بیشتر است. بقیه کربن ماده کمی اضافه شده ای است که تأثیر قابل توجهی در خصوصیات فلز دارد. در صدها سال و قرن ها قبل از پیشرفت هایی که باعث افزایش زیاد شد ، موسسات مدنی تغییر یافتند و با روش های تصفیه کننده آهن ، خزیدن را نزدیکتر و نزدیکتر به فولاد ساختند. در حدود 400 سال قبل از میلاد ، فلزکاران هندی یک استراتژی تصفیه تصور کردند که اتفاقاً برای اطمینان از اندازه گیری ایده آل کربن برای فشار دادن بود. کلید مخزن زمین برای فلز مایع بود:

تیر آهن 14 و کاربرد های آن

یک دیگ. کارگران میله های آهنی مد و قطعات ذغالی را داخل گلدان ها انداختند و در آن زمان محفظه ها را تعمیر و درون بخاری قرار دادند. در لحظه ای که دمای بخاری را با استفاده از اثرات هوای ناشی از زوزه افزایش دادند ، آهن ایجاد شده کربن موجود در زغال را نرم و جذب کرد. در نقطه ای که گلدان ها خنک می شوند .چه کسی مخترع فرآیند ساخت فولاد بود؟

مقاومت در برابر خوردگی انواع فولاد ضد زنگ

، شمش های فولاد بدون تقلب در داخل آن قرار می گیرد. بسمر برای خودش مبهم بود ، از آهن فسفر استفاده می کرد ، با این حال ، استادان آهن آن همه خوش شانس نبودند. آهن آنها کاملاً مناسب چرخه گودال بود ، که در آن فسفر با توجه به پایین بودن دما خارج می شود ، اما نمی توان از آن در چرخه بسمر استفاده کرد. بسمر مجبور شد مجوزهای خود را بیاورد و یک منبع بدون فسفر آهن در شمال غربی انگلیس کشف کند. از این طریق ، وی این گزینه را داشت که به تنهایی وارد بازار فولاد شود. هنگامی که مسئله فسفر درک و فهمیده شد ، او به طور مداوم به یک مجوز دهنده تبدیل شد و مزایای زیادی از آن وارد شد. مشخص شد که فولاد خفیف. همانطور که شناخته شده بود از طریق دستگاه سختی که تهیه شده بود ،

آلیاژ منیزیم

می توان به وضوح و اطمینان بیشتری به جای آهن مد برای حمل صفحات ، مهاربندها ، ورق ، میله ها ، سیم ، پیچ و مهره ها و موارد مختلف استفاده کرد. نوآوری در اندازه گیری قلب باز در آخرین قسمت دهه 1860 در طولانی مدت بر چرخه بسمر غلبه کرد. چه کسی مخترع فرآیند ساخت فولاد بود؟