کاربردهای استاندارد فولاد ضد زنگ دوبلکس

 

قیمت میلگرد درپاد تبریز در مشهد

از فولاد ضد زنگ دوبلکس در بسیاری از زمینه ها از پروژه های مرتبط با ساخت و ساز تا پروژه های دریایی استفاده می شود. نیاز به استفاده از فولاد ضد زنگ دوبلکس در درجه اول در مواردی وجود دارد که مقاومت و مقاومت در برابر خوردگی لازم باشد. وقتی به فکر کاربردهای قدرت مانند تیرهای پشتیبانی مخازن و مخازن تحت فشار هستید ، پروفیل های فولاد ضد زنگ و به طور خاص بخشهای فولادی دوبلکس به ذهن شما خطور می کنند. کاربردهای متعددی از اشکال خاص فولاد ضد زنگ دوبلکس وجود دارد که عمدتا برای اطمینان از دوام ، کیفیت ، پایداری و شکل ظاهری است. فولاد ضد زنگ دوبلکس برای مخازن تحت فشار و مخازن

میلگرد آجدار ۲۲ کوثر اهواز A3

 

قیمت تیرآهن مشبک در تهران

انتخاب ماده مناسب: فولاد ضد زنگ دوبلکس

نقص در مخازن تحت فشار یا مخازن بیشتر ناشی از انتخاب مواد نامناسب در حین ساخت است. انتخاب مواد و فلز مناسب برای یک ظرف خاص از همه مهمتر است. ساخت مخزن یا تکیه گاه های مخزن با استفاده از مواد نامناسب می تواند منجر به موارد زیر شود:

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

کارایی کم

شکست فاجعه بار

کاهش ایمنی

چرا فولاد ضد زنگ دوبلکس بهترین انتخاب برای این برنامه است

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بخشهای فولادی دوبلکس بهترین انتخاب برای مخازن ، مخازن تحت فشار و تکیه گاهها هستند. این شامل:

اهمیت جزئیات سازه های فلزی

ساختارهای محکم و استحکام

فولاد ضد زنگ دوبلکس امکان داشتن یک مخزن تحت فشار با کارایی ساختاری بالاتر در مقایسه با سایر فلزات را دارد. با خواص مکانیکی بالاتر مانند مقاومت تسلیم ، فولاد ضد زنگ دوبلکس بهترین انتخاب برای تیرهای پشتیبانی و کانال های مخازن است.

اهمیت جزئیات سازه های فلزی

وزن کمتری

ضد زنگ دوبلکس در مقایسه با فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد زنگ آستنیتی پوسته های نازک تری را امکان پذیر می کند. این امر همچنین به این واقعیت منجر می شود که پوسته سبک تر ، با کاهش پنجاه درصدی در مقایسه با سایر فلزات ، برابر با وزن کمتری است. فولاد ضد زنگ دوبلکس برای مخازن تحت فشار و مخازن

قیمت ورق سیاه مبارکه اصفهان

 

ماندگاری

این فلز دارای کیفیت مقاومت در برابر خوردگی است ، بنابراین به رنگ های محافظ نیازی نیست. این کیفیت ضمن افزایش طول عمر سرویس ، هزینه نگهداری رنگ آمیزی را نیز کاهش می دهد.

کاربردهای فولاد ضد زنگ برای صنعت خودرو

مقاوم در برابر آتش

فولاد ضد زنگ دوبلکس نمی تواند آتش سوزی یا آتش سوزی ایجاد کند. همچنین نمی تواند به گسترش شعله های آتش کمک کند. علاوه بر این ، بیشتر پیمانکاران آن را به دلیل مقاومت در برابر اکسیداسیون در دمای بسیار بالا ترجیح می دهند. گرچه مقاومت آن کاملاً به درصد کروم اضافه شده در طی فرایند تولید بستگی دارد. بنابراین فولاد ضد زنگ دوبلکس در مورد هزینه های چرخه زندگی و مصالح ساختمانی بهترین فلز برای پیشگیری و ایمنی در برابر آتش است. فولاد ضد زنگ دوبلکس برای مخازن تحت فشار و مخازن

اصول وقواعد در مهندسی سازه

ورق آجدار چیست

آسان تمیز میشود

نگهداری از فولاد ضد زنگ دوبلکس آسان است و ظاهری زیبا و تمیز را ارائه می دهد. این فلز ارزان ترین برنامه های تمیز کردن را ارائه می دهد که باعث خراشیده شدن و کاملا تمیز شدن می شود.

 

مزایای استفاده از فولاد ضد زنگ دوبلکس نسبت به سایر فلزات

در کل چرخه حیات مخازن تحت فشار و مخازن ، فولاد ضد زنگ دوبلکس برای نگهداری از آن مقرون به صرفه خواهد بود و خطری در آن وجود ندارد. یک مخزن یا مخزن تحت فشار دوبلکس که به خوبی نگهداری می شود می تواند به طور کارآمد برای دهه ها کار کند ، بنابراین آنها را به گزینه ای مقرون به صرفه نسبت به فلزات دیگری تبدیل می کند که قبلا برای ساخت این مخازن استفاده می شده است.

 

مخازن تحت فشار ضد زنگ دوبلکس اطمینان حاصل می کنند:

 

تحویل عمر مفید اقتصادی برای سالها

از خرابی گران قیمت به دلیل خرابی تجهیزات جلوگیری می کند

مقاومت در برابر خوردگی برجسته و مقاومت در برابر ترک خوردگی تنش بی نظیر را ارائه می دهد

بخشهای فولادی دوبلکس مقاومت مکانیکی و مقاومت در برابر خوردگی بالایی را ایجاد می کنند که امکان انعطاف پذیری بیشتر را برای بسیاری از طرح ها فراهم می کند. Stainless Struktural ها می توانند خط تولید کامل خود را در آلیاژهای دوبلکس و فوق العاده دوبلکس تولید کنند. برای طراحی با فولاد ضد زنگ دوبلکس امروز با ما تماس بگیرید! فولاد ضد زنگ دوبلکس برای مخازن تحت فشار و مخازن

برررسی فولاد مورد استفاده در ورق فلزی